DOMY NA KLÍČ

Od roku 2015 navazujeme na své bohaté zkušenosti v segmentu stavebního trhu a otevírá novou divizi, kterou je výstavba rodinných domů na klíč. Klientům jsme schopni profesionálně poradit a provést je všemi úskalími, a to od projekčního řešení až po samotnou kolaudaci nového bydlení.

Naše Návrhy

K dispozici máme několik typových rodinných domů, od malých domků až po patrové generační vily. Ke každému z našich klientů přistupujeme absolutně individuálně a ctíme jeho potřeby a představy o novém bydlení. Podle požadavků zákazníka se snažíme vyjít právě z některého z našich typových řešení a následnými změnami jak materiálů, tak členění vnitřních dispozic objektu se pro vás snažíme nalézt optimální řešení.

Naši Partneři

V součinnosti s partnery působícími na realitním trhu jsme schopni zákazníkovi nabídnout pozemek dle jeho specifických představ a přání. Do portfolia služeb patří i komplexní analýza finančních možností zákazníka s následným zajištěním nejlepšího způsobu financování. Naši specialisté s Vámi rádi prodiskutují veškeré možnosti případné spolupráce na výstavbě Vašeho nového bydlení. Všechny vstupní konzultace a jednání jsou samozřejmě naprosto bezplatné.

Naše Nabídka

Rodinný Dům

JOHANA

Dům Johana o dispozici 3+1 je svou velikostí vhodný zejména pro zákazníky, kteří hledají příjemné a útulné bydlení, ale nechtějí trávit veškerý volný čas úklidem a údržbou velkého domu. Pokud hledáte venkovskou alternativu k bydlení v paneláku, pak je pro vás Johana to pravé.

Rodinný Dům

TEREZA

Pokud hledáte dostatek vlastního prostoru pro vaši rodinu, pak je pro vás dům typu Tereza tím pravým. Dispozice domu 4+1 s obytnou plochou 91 m2 vám nabízí dostatečný prostor pro práci i odpočinek. Nízké náklady na provoz domu jsou samozřejmostí.

Rodinný Dům

VOJTA

Bungalov typu Vojta je vhodný zejména pro klienty, kteří jsou nároční na dostatek osobního prostoru. Dům o dispozici 5+1 a celkové obytné ploše 168 m2nabízí dostatek prostoru pro všechny vaše potřeby a aktivity a díky nízkopodlažnímu způsobu provedení odpadá namáhavá chůze do schodů a tím i náročná údržba domu.

Rodinný Dům

KRIS

Svou dispozicí 5+1 a celkovou užitnou plochou 126,5 m2 se dům typu Kris řadí do kategorie, vhodné pro náročnější klienty, kteří hledají dostatek prostoru pro všechny své aktivity. Svými náklady na výstavbu a provoz je však dům vhodný i pro rodiny s dětmi, kterým nabídne dostatek vlastního soukromí.

Rodinný Dům

JAN

Rodinný dům o dispozici 3 + 1 a celkové výměře plochy obytného prostoru 72 m2 je skvělou alternativou ke klasickým rodinným domům. Je vhodný zejména pro mladé rodiny s dětmi, které chtějí bydlet ve vlastním. Nízké náklady na provoz domu a jeho snadná údržba však potěší každého zákazníka.

To je patnáct let tradice, zkušeností a úspěchu!

Portfolio našich prací je však skutečně rozsáhlé. Pokud se o nás chcete dozvědět více, přejděte do jednotlivých kategorií, kde se dozvíte přesně to, co hledáte a co jsme schopni udělat pro váš projekt.