REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

Od vzniku společnosti Haospol v roce 2000 jsme realizovali tisíce malých i velkých zakázek od drobných oprav balkonů přes rekonstrukce střech a zateplení fasád až po generální rekonstrukce celých domů a domků pro všechny druhy investorů. Proto je naše galerie fotografií natolik obsáhlá, že není v našich silách ji zde přenést celou. Navíc vám nechceme zahltit počítače a také chceme, aby naše stránky načítaly rychle a vám se v nich dobře listovalo. Proto vám zde přinášíme výběr z některých našich referencí. Pokud jste zde nenalezli žádnou naši stavbu ve vašem okolí,kontaktujte nás a my vám povíme, kam máte jít.

Naše nabídka

Našim zákazníkům se vždy snažíme poskytovat služby té nejvyšší úrovně, a to bez ohledu na to, o jakou zakázku se jedná. Neděláme rozdíly v objemu práce a i k zákazníkovi, který se na nás obrátí se zakázkou za tisíc korun, přistupujeme stejně zodpovědně, jako ke klientovi s pracemi v objemu desítek milionů korun. Proto vám s vaším projektem pomůžeme už od úplného začátku

Tradice, zkušenosti a úspěchy již od roku 2000!

Portfolio našich prací je však skutečně rozsáhlé. Pokud se o nás chcete dozvědět více, přejděte do jednotlivých kategorií, kde se dozvíte přesně to, co hledáte a co jsme schopni udělat pro váš projekt.